Program do obsługi pacjentów

Aplikacje medyczne to oprogramowanie na urządzeniu mobilnym, które działa jako akcesorium do regulowanego urządzenia medycznego. Aplikacja dla lekarzy przekształca platformę mobilną w regulowane urządzenie medyczne. Program do obsługi pacjentów może pomóc im zarządzać własnym zdrowiem i pomóc lekarzom w ułatwieniu i poprawie opieki nad pacjentem.

Program do gabinetu lekarskiego nie ogranicza pracy lekarzy. Aplikacja medyczna CleverMED jest dostępna zarówno dla recepcji medycznej, dla gabinetu ginekologicznego oraz dla różnych przychodni. System rezerwacji wizyt online sprawdza się zarówno w przypadku większych, jak i mniejszych placówek medycznych. CleverMED w szybki sposób weryfikuje eWUŚ.

Innowacje programu dla przychodni CleverMED

Skaner on-line

Funkcja dotychczas zarezerwowana dla uciążliwych w obsłudze aplikacji stacjonarnie instalowanych na komputerach. Zespół progamistów CleverMED opracował rozwiązanie łączące wygodę Aplikacji WEB z funkcjonalnością aplikacji desktopowych.

  • Nieograniczona liczba skanów i plików automatycznie zabezpieczanych i archiwizowanych
  • W przygotowaniu - automatyczne rozpoznawanie tekstu (w tym odręcznego!) i indeksowanie

Zdjęcia z USG wprost do aplikacji!

Ogranicz koszty wydruku, przekazuj zdjęcia z USG wprost do karty pacjenta. Nasze unikatowe urządzenie współpracuje z aparaturą USG, które umożliwiają zapis na nosniki zewnętrzne.

  • Nieograniczona liczba skanów i plików automatycznie zabezpieczanych i archiwizowanych
  • W przygotowaniu - przetwarzanie obrazu biomedycznego (automatyczna segmentacja i klasyfikacja w celu wspomagania decyzji i kontroli rozwoju stanów chorobowych). Uwaga - poszukujemy lekarzy, którzy są zainteresowani zastosowaniu tej technologii w swojej praktyce lub pracach badawczych!

Kontakt z pacjentem, dzienniczek zdrowia CleverMED

Aplikacje mobilne CleverMED dla pacjentów umożliwiają wysłanie dzienniczka zdrowia, dziennika prowadzenia ciąży, historii oceny bólu – do aplikacji CleverMED lekarza.

  • Nieograniczona liczba pacjentów objętych dzienniczkiem zdrowia CleverMED
  • Bez dodatkowych kosztów aplikacja jest bezpłatna zarówno dla pacjentów jak i lekarzy
  • Dla wybranych praktyk lekarskich lub małych przychodni - skontaktuj się z nami!

Wersja demonstracyjna - łatwość użytkowania CleverMED on-line!

Integracja z nowoczesną, ogólnopolską siecią Laboratoriów

CleverMED współpracuje z ALAB Labolatoria w zakresie integracji. Firma ALAB Laboratoria to ogólnopolska sieć najnowocześniejszych laboratoriów diagnostycznych w Polsce oferująca najszerszą ofertę ponad 2 500 badań diagnostycznych w 250 placówkach na terernie całego kraju.

Aktualna Farmaceutyczna Baza Danych LekInfo24.pl

Platforma internetowa i mobilna LekInfo24.pl to wirtualna baza leków zawierająca m.in. informacje o lekach na receptę, bez recepty oraz informacje o lekach refundowanych. To internetowa, farmaceutyczna baza danych gotowa do bezpośredniego i natychmiastowego wykorzystania jej przez lekarzy.

Gwarancja jakości technicznej

Aplikacja przetestowana pod nadzorem innowacyjnego i unikatowego polskiego narzędzia informatycznego.

Gwarancja zwrotu środków 100%!

Istniejemy na rynku od 2011 roku i zależy nam na wzajemnej satysfakcji z oferowanych przez nas produktów i usług.

Jeśli po 1 miesiącach użytkowania aplikacji stwierdzisz, że nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy 100% koszt zakupu licencji!

Kontakt

Light Code Sp. z o.o.
ul. Św. Mikołaja 61-62/8
50-127 Wrocław

Masz pytania? Chętnie odpowiemy

Zapraszamy na niezobowiązującą prezentację (on-line, telefonicznie)